WO SIE UNS FINDEN

Nasza lokalizacja

Domek Odpocznij Sobie to urokliwy azyl położony w Radkowie, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych, zapewniający bezpośredni dostęp do niezrównanych widoków, malowniczych szlaków pieszych i bliskości natury. Tuż obok otuliny Parku Narodowego Gór Stołowych, otoczony zielenią i śpiewem ptaków, stanowi idealne miejsce dla tych, którzy pragną odnaleźć spokój.

Góry Stołowe

Odpocznij Sobie

Domek znajduje się w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych, zaledwie kilkaset metrów od lasu. Otoczy Cię zieleń, relaksujący szum drzew i śpiew ptaków.
W ogrodzie czeka na Ciebie grill, miejsce na ognisko i stół piknikowy, w domku znajdziesz sprzęty niezbędne do przygotowania posiłku. Jeśli masz ochotę na świeżego pstrąga prosto z grilla, znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Możliowści aktywnego wypoczynku

Odpocznij...aktywnie

W okolicy znajdują się liczne szlaki piesze i rowerowe, prowadzące przez zjawiskowe formacje skalne i bujne lasy Parku Narodowego Gór Stołowych. Dla miłośników historii, Radków oferuje zwiedzanie zabytków, takich jak miejscowe kościoły czy ruiny zamków. W sezonie letnim, pobliska zalew w Radkowie przyciąga wielbicieli kąpieli słonecznych i wodnych, oferując doskonałe warunki do pływania, wędkowania oraz sportów wodnych. Zimą, region zaprasza miłośników narciarstwa i białego szaleństwa.
Szlaki rowerowe w górach

WAS KANN MAN IN DER GEGEND UNTERNEHMEN?

Attraktionen
Zobacz popularne atrakcje w okolicy Odpocznij Sobie.
Natura
Zalew w Radkowie
Aktive Erholung
Szczeliniec Wielki
Aktive Erholung
Góry Stołowe
Natura
Wodospady Pośny
Natura
Skalne grzyby
Aktive Erholung
Jazda konna

Odpocznij Sobie

Odpocznij sobie  - wyjątkowy domek w Radkowie, w otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych, na malowniczo położonej działce, z której rozciąga się widok na pobliskie góry.
Sprawdź dostępność
Odpocznij Sobie